Hakkımızda

Modern Yapılar için;

Ege Modern İnşaat, tecrübeli inşaat mühendisleri önderliğinde ve alanlarında uzman sağlık çalışanları ortaklığında İzmir’de 2018 yılının başında kuruldu.


Faaliyet Alanlarımız


Başta kentsel dönüşüm ve kat karşılığı inşaat işleri olmak üzere her tür altyapı ve üstyapı inşaatında deneyimli bir müteahhit firmayız. Farkımız, kurucu ortaklarımızın inşaat sektöründe farklı firmalar adı altında 25 yılı aşkın süredir endüstriyel tesisler, altyapı inşaatları, kapsamlı kamu binası inşaatları, toplu konut inşaatları ve arıtma tesisleri gibi farklı tecrübelerden oluşan yaklaşık 3.000.000 m² iş bitirmesi olmasıdır.


Ekibimiz


Tecrübeli ve dinamik ekibimiz, inşaat teknolojileri ve mimarideki gelişen trendleri takip ederek tüm sistemleri uyum içinde çalışan, işlevsellik odaklı, çağdaş yapılar ortaya koyarlar. Tüm yapılarımızda sürdürülebilir bir gelecek için gereken çevreci teknolojiler, sağlıklı iş ve yaşam koşulları ön planda tutulmaktadır.


Vizyonumuz

Her yapı, estetiğin ve işlevselliğin birleşiminden oluşan çok katmanlı bir projedir. Kullanılacak malzemelerden kurulacak tesisat sistemlerine, alan gereksinimlerinden teknolojik olanaklara kadar stratejik planlama gerektirir. Hem proje hem de uygulama aşamalarında gösterilen özen ve tutarlılık kusursuz yapıların temel taşıdır. Bu nedenle, gereksinimleriniz projelerimizin temelini oluşturur.

Misyonumuz

Misyonumuz, gerçekleştirdiğimiz her projeyle hem proje sahiplerine hem de topluma değer kazandırmak, gelecek yıllarda çalışma disiplinimiz ve inşaat kalitemizle rakiplerimizin arasından sıyrılıp öne çıkmaktır.